OGame Online Strateji Oyunuİnternet bundan sonra çağımızın en fazla kullanılan komünikasyon araçlarından birleşik tanesi konumuna geldi. Bu önemli aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek okunuşu iyi mevsim geçirmelerini sağlayacak müteaddit entrika da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce piyes var. Ancak bunlardan en çok oyuncuya ehil olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda benzer insanla oynadığınız düşüncesince sizlere henüz sıcak gelmekte ve oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da sadece çok fazla alaka görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize girizgâh yapan ve bu zamana büyüklüğünde binlerce oyuncu toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında Genel Bilgiler
Oyun savaş ve sevkülceyş üstüne kurulmuş ancak oyundur. İnternet üzerine bulunan okunuşu binlerce düzenci sayısına ulaşan bu oyunun aynı fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek ve neşvünema temin etmek kendince hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de çapul yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen evet da yağma edilen hammaddeler ile kendinize tanınmayan binalar, filolar ve daha müteaddit yol da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da vakit içerisinde büyüterek online olan aynı oyuncu ile birlikte özge gezegenlere cenk açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok kavram okunuşu sizleri beklemektedir. alışılagelen oyunda ilerlemek ve evolüsyon süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun birtakım versiyonlarında bu süre oyuncuların daha sıkıntı benzer şekilde gelişmesi hakkında kısa tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları yoluna hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaltarak zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir okunuşu savaşa başlayabilirsiniz. Asıl web sitesine git OGame oyununda insanlar benzer müddet aksi hâlde neşvünema süreci fazla zorla olduğu için sıkılmaktadır. Normale gereğince çok daha kolayca olan Hızlı OGame oyunlarında ise siteyi ziyaret et insanlar henüz kolayca bir kez şekilde gelişmekte okunuşu kısaca sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu kımıldamak özgü rastgele tek doldurma yapmanıza da icap yoktur yani aracısız olarak tarayıcınız üzerinden giriş yapabilir okunuşu zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak farklı evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar